Organizační informace

Všechny uvedené kurzy probíhají na Klinice rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2.LF UK a FN Motol , pokud není uvedeno jinak.
Vzhledem k praktické části kurzu, kde si budete vyšetření i cviky zkoušet na sobě, přineste si, prosím, pohodlné oblečení. Ideálně sportovní spodní prádlo nebo plavky. Přineste si, prosím, i boty na přezutí.
Ve FNM je možné si zakoupit v samoobsluze či kantýně občerstvení a v době oběda v jídelně oběd. Malé občerstvení (káva, čaj, voda, sušenky) jsou k dispozici po celou dobu konání kurzu.
Ubytování pro účastníky kurzu nezajišťujeme.
Možnost hotelového ubytování přímo v areálu FN Motol, http://www.fnmotol.cz/prakticke-informace/ubytovani-ve-fn-motol/motol-accommodation/
Odkazy na možná ubytování přímo v areálu FNM či v blízkosti FNM:
http://www.hotel.cz/praha-5/filter-p500:897-t17:2:3-g/
http://splatservis.hotel.cz/
http://hostel-cortina.hotel.cz/
Do kurzu DNS se mohou přihlásit fyzioterapeuti s minimální dvouletou praxí.  Pro lékaře je účast podmíněna 2 roky praxe v klinickém oboru.
Pořizování fotodokumentace je možné pouze při cvičení na sobě, nikoli při vyšetřování a terapii pozvaných pacientů. Prosíme, abyste nefotili ani nenahrávali pacienty, kteří jsou prezentováni jednotlivými lektory při teoretických částech kurzu. Děkujeme za pochopení.